KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Glasmålning 12167592

nr 1216 7592

Glasmålning

Man och Kvinna. Kina, 1800-tal, 50x34 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 12 november 2018
kl 18:31:03